Kategorie

Płatności

Bezpieczne płatności z
PayU

Nota prawna

Znak handlowy K&B oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy K&B Piotr Mołotkiewicz.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.

Dielle walizka średnia 00 Antracyt

408,00 zł

Jezeli znalazles ten produkt taniej skontaktuj sie z nami: 515 081 575

Średnia walizka z kolekcji 00 renomowanej włoskiej firmy Dielle jest jednocześnie jedną z najlżejszych w swojej kategorii. Waga 2,30 kg w chwili obecnej wyznacza nowe standardy dla innych produktów. 

Oczywiście walizka posiada zamek w standardzie TSA (umożliwiający bezinwazyjną kontrolę celnikom w USA). Cztery koła obrotowe w zakresie 360 stopni i wysuwany teleskopowo stelaż gwarantują komfort przemieszczania się zarówno w szerokiej przestrzeni terminala lotniczego jak i w wąskim przejściu np. wagonu kolejowego.

Na zewnątrz walizki użytkownik znajdzie dwie różnej wielkości kieszenie zapinane na suwak, oraz wygodne miękkie uchwyty u góry i z boku. W środku komora główna posiada elastyczne pasy zabezpieczające zawartość. Dodatkowo na klapie znajduje się siatkowa kieszeń z suwakiem.  Ranty walizki szczególnie narażone na uszkodzenia w trakcie transportu są dodatkowo zabezpieczone.

Parametry techniczne

Waga: 2,30 kg.

Wymiary: 69x43x26 cm

Pojemność:  59 ltr.

Materiał:  Poliester wzmacniany termicznie

Kolor: Antracyt